Droga krajowa zablokowana. Poważny wypadek w Sierakowie [FOTO]

Przed godziną 11:00 na DK 57 w miejscowości Sierakowo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

 

Jak informują świadkowie, do zderzenia aut doszło na wysokości sklepu z materiałami budowlanymi. W wyniku wypadku jedna osoba została przewieziona do przasnyskiego szpitala.

 

Na miejscu nadal obecne są służby i trwają próby przywrócenia ruchu na DK 57. Na chwilę obecną przasnyska policja wyznaczyła objazdy.

 

AKTUALIZACJA

Z ustaleń poczynionych przez pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy policji wynika, że 44-letni kierowca mazdy, z województwa podlaskiego, nieprawidłowo wyprzedzając uderzył w auto marki Volkswagen.

– Volkswagenem kierował 24-latek z powiatu przasnyskiego. Rozpoczął on już wykonanie manewru skrętu w lewo – informuje oficer prasowy KPP Przasnysz, Krzysztof Błaszczak.

Kierujący VW trafił do szpitala. Droga nadal jest zablokowana.

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
11 miesięcy temu

„44-letni kierowca mazdy, z województwa podlaskiego, nieprawidłowo wyprzedzając uderzył w auto marki Volkswagen” chyba kierowca Volkswagena nieprawidłowo skręcał skoro mazda była już na lewym pasie.

Anonim
Anonim
11 miesięcy temu
Reply to  Jerzy

kierujący VW skręcał w lewo a Kierowca M jechał prosto i wjechał w stronę kierowcy tylko w tylniego pasażera. Więc kierowca M jest winien wypadkowi tak potwierdza policja i Powyższy artykuł.”kierowca mazdy, z województwa podlaskiego, nieprawidłowo wyprzedzając uderzył w auto marki Volkswagen.”

Xddd
Xddd
11 miesięcy temu
Reply to  Jerzy

Od kiedy to się wyprzedza w terenie zabudowanym, gdzie się skręca do sklepu.