Dożynki w Węgrzynowie. Do wygrania Mini Cooper i nocleg na zamku

Już w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia w Węgrzynowie odbędą się dożynki. Te spośród wielu podobnych świąt plonów, które odbywają się obecnie w cały regionie, wyróżnia loteria, w której można wygrać wiele wartościowych nagród, m.in. samochód.

 

Dożynki w Węgrzynowie odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia. Rozpocznie je uroczysta Msza Święta Dziękczynna w parafii pw. Ducha Świętego. Po mszy odbędzie się koncert solistów. Wystąpią: Alicja Witkowska, Michalina Mosakowska, Martyna Bobowska, Alicja Jaskulska. O godzinie 16.00 rozpoczną się mistrzostwa OSP. Po nich zobaczymy motocyklistów w akcji i koncert „Lata 20, lata 30” w wykonaniu zespołu Nadzieja. 0 20.30 atrakcyjne widowisko jakim jest pokaz konny z ogniem, a o 21.00 Apel Jasnogórski. Na zakończenie odbędzie się losowanie nagród głównych. Te zaś są w tym roku niezwykle atrakcyjnie.

 

– W tym roku rozbijamy bank. Tego jeszcze nie było. Dziękujemy sponsorom i wszystkim zaangażowanym. Dopingujemy do jeszcze większego wysiłku wszystkie kucharki i kucharzy! Widzimy się 28 sierpnia. A z ciekawszych nagród: weekend w zamku w Gniewie dla 2 osób, weekend w zamku w Giżycku dla 2 osób,  kabriolet Mini Cooper w wersji sportowej, rower stacjonarny, profesjonalne wiertarki i narzędzia, roboty kuchenne, zestawy miodów na cały rok, mikrofalówka, telewizor, dieta pudełkowa na 5 dni i wiele innych. Blisko 50 nagród! I prawdziwy rarytas…..10 kg cukru – informuje parafia pw. Ducha Świętego w Węgrzynowie.

 

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji jak animacje i konkursy dla dzieci, zjeżdżalnie pneumatyczne i baseny, zabawa taneczna z DJ-em, pokazy pszczelarskie, stoły pełne jadła.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments