DOŻYNKI – KONCERTY – JUTRO WIECZOREM, DEYACODA, W INNYM STANIE

Około godziny 15.30 na potężnej scenie przygotowanej zgodnie z wymaganiami technicznymi rideru zespołu Perfect pojawił się zespół Jutro Wieczorem, pierwszy z trzech zespołów, które do godziny 19 rozgrzewały wszystkich przed koncertem legendy polskiego rocka zespołu Perfect. Organizatorzy postawili tego dnia na promowanie młodych, zdolnych ludzi z terenu powiatu przasnyskiego i nie tylko.

Zespół „Jutro Wieczorem” powstał w 2010 r. Jak to sami określają członkowie zespołu, kapela gra głównie „Punk’n’Roll” i „Pank Rock”. Siłą trójki dzikich i szalonych młodych muzyków jest granie na żywo bez studyjnych ubarwień i udziwnień. Gitara rzęzi i skrzeczy, solówki są piękne, bass brzmi jak uderzanie patelnią o cegłę, perkusja napiera, a wokal bardzo trudno zrozumieć. Generalnie chodzi o to, żeby oddać się temu co się lubi i dobrze się bawić. Zespół już wkrótce wstrząśnie posadami polskiego rynku muzycznego wydając swoją debiutancką płytę.

Po nim zagrała wschodząca gwiazda polskiej senny muzycznej – zespół Deyacoda.

Zespół Deyacoda powstał w Warszawie. Najbardziej znany jest z nagrania ścieżki dźwiękowej do polskiego wydania gry Assassins Creed. W 2014 roku został ambasadorem słuchawek Motorhead w Polsce. Zespół w swej karierze zagrał wiele koncertów klubowych i
plenerowych m. in z takimi zespołami jak Mastodon(USA), Siddharta(SVN), Hunter, Jelonek, Vader, Luxtorpeda czy Lipali. Deyacoda w 2013 roku wydała płytę pt „Chapter zero”, która została doskonale przyjęta przez krytyków i cały czas jest chętnie kupowana przez fanów.

A tuż przed oficjalnymi uroczystościami i koncertem Perfectu sceną zawładnęło czterech młodych przasnyszan z zespołu W Innym Stanie, którzy świetnym koncertem i kontaktem z publicznością przybliżali wszystkich do koncertu gwiazdy wieczoru.

Zespół W INNYM STANIE – powstał w 2013 roku, w czerwcu zespół podczas koncertu w Ciechanowie obchodził swoje I urodziny. Band tworzą cztery osoby: Łukasz Chrostowski, Jan Brodowski, Bartłomiej Ulatowski i Przemysław Sawicki. Grają muzykę wyłącznie autorską z nurtu reggae i reggaemuffin. Zespół ma na koncie już sporo koncertów w całej Polsce, jednak najlepiej gra się im w ich rodzinnym Powiecie Przasnyskim.


Relacja

Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments