Dotacje trafiły do przasnyskich działkowców

Miasto Przasnysz wspólnie z Samorządem Województwa Mazowieckiego przekazało działkowcom dotacje. Mają ona polepszyć infrastrukturę ROD.

 

Niedługo ogrody działkowe na terenie miasta Przasnysz polepsza swoja infrastrukturę. Wszystko dzięki dofinansowaniu z Samorządu Województwa Mazowieckiego.

– Miasto Przasnysz wspiera działkowiczów skupionych w ROD. Dziś przekazaliśmy dotacje, które wspólnie z Samorządem Województwa Mazowieckiego mają polepszyć infrastrukturę ROD na terenie Miasta Przasnysz – powiedział w piątek, 14 lipca Łukasz Chrostowski, burmistrz Przasnysza.

„Pieniądze przekazane działkowcom maja na celu promowanie działań związanych z zaspakajaniem socjalnych, wypoczynkowych i rekreacyjnych potrzeb społeczeństwa, a zwłaszcza rodzin z dziećmi, emerytów, rencistów i niepełnosprawnych, poprzez kształtowanie warunków dla prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia, ochrony środowiska i przyrody, efektywnego wykorzystania potencjału obszarów zielonych oraz promowania działań wspierających tworzenie warunków dla rozwoju kapitału społecznego, a także integracji społecznej” – informuje Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wszystkie wnioski złożone na ogrody działkowe Eden, Majowe I, Majowe II, Stokrotka i Wiosna otrzymały wsparcie na kwotę 169,6 tys. zł.

– Zarządom ROD gratulujemy i życzymy realizacji zaplanowanych inwestycji – dodał burmistrz.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu

(…)wypoczynkowych i rekreacyjnych potrzeb społeczeństwa, a zwłaszcza rodzin z dziećmi, emerytów, rencistów…

Tiaaaa. Jasne. Standardowy członek tegoż społeczeństwa może w tych ROD klamkę pocałować. Więc po co pisać te bzdety? Grupka ludzi za psie pieniądze użytkuje miejskie grunty i jeszcze dostają kasę na zagospodarowanie terenu? A może mi miasto postawi jakąś altankę na działce?

By to ch..
By to ch..
10 miesięcy temu

Jak nigdy , ale tu przyznam rację !

Byku
Byku
10 miesięcy temu

Poproś miasto żeby ci postawili budę bo dużo szczekasz.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu
Reply to  Byku

A ty lepiej pilnuj swojej starej bo podobno chodzi bokiem jak jeździsz w trasę.

Ferdek kiepski
Ferdek kiepski
10 miesięcy temu

Żołądek zawsze daje znać gdy jest pusty.Mózg niestety nie……
Wmówiono wam wyborcom PO że jesteście yntelygencjom.
I wy w to yełopy uwierzyliście.
Ty jesteś sztandarowym przykładem tego ogłupienia.
I jeszcze jedno.
Jak to możliwe że, odtwórca roli Ferdka kiepskiego,prymitywnego alkoholika,prostaka,nieroba,jełopa,w najbardziej prymitywnym,seksistowskim rasistowskim serialu jaki kiedykolwiek emitowany był w tv,popiera akurat Tuska i jego partie?.
Przypadek?🤮

Ferdek kiepski
Ferdek kiepski
10 miesięcy temu

Niech ci TuSSk postawi.

DziałkowcyRP
DziałkowcyRP
10 miesięcy temu

NIECH NAM ŻYJE I WYRASTA PAN SŁAWEK Z PRZASNYSZA MIASTA (?)!!! Panie Sławku, ma Pan nasze poparcie w wyborach na 100%. Pan jest naszym faworytem.