Do zakończenia zbiórki Alicji Skierkowskiej brakuje ponad 50 tys. złotych

– Patrząc na Alicję można pomyśleć, że  jest zdrowym dzieckiem ale wada serca naznacza jej życie dużą ilością przykrych i trudnych wspomnień – informuje mama dwunastolatki z Ulask zmagającej się z poważną wadą serca. – Prosimy o wsparcie i nadzieję, że jej dalsze życie przyniesie więcej dobrych chwil – dodaje.

 

Alicja Skierkowska cierpi na Zespół Ebsteina – poważną wadę serca.

– Proszenie o pomoc nigdy nie jest proste, szczególnie gdy chodzi o pomoc finansową. Do tej pory dawaliśmy radę, ale dzisiaj wiemy, że sami nie dźwigniemy tego co nas czeka. Musimy ratować życie naszej dwunastoletniej córki Ali, a to znaczy, że bezdyskusyjnie musimy porzucić strach przed oceną i opinią, bo życie dziecka jest najważniejsze dla każdego rodzica – piszą rodzice.

 

Pomocy dla córki upatrują w Monachium, gdzie mogłaby przejść skomplikowaną operację.

– Kwalifikacja do operacji, konsultacje i sama operacja to kwoty opiewające na kilkadziesiąt tysięcy euro, co daje nam setki tysięcy złotych. Nie mamy najmniejszych szans, by samodzielnie zdobyć takie pieniądze – dodają.

Dla Alicji w najbliższy czwartek (12.05.2022) w Miejskim Domu Kultury w Makowie Mazowieckim o godzinie 18.00 odbędzie się charytatywne wydarzenie. Na scenie dla dziewczynki wystąpi Kabaret „Rozumisz?” Wejściówki w cenie 25 zł dostępne są w kasie kina Mazowsze. Chętne do udziału w wydarzeniu osoby mogą również kontaktować się z Katarzyną Siudą.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments