Weekend z Foodtruckami na przasnyskim rynku

W dniach od 7 do 10 października na Rynku w Przasnyszu pojawią się Foodtrucki. Organizator – Sowa Events zachęca do spróbowania dań kuchni ulicznej z całego świata.

 

Dla głodomorów zjadą się foodtrucki reprezentujące kuchnie z całego świata. Wśród serwowanych dań nie może zabraknąć: amerykańskich burgerów, hiszpańskich churrosów, frytek belgijskich, węgierskich langoszy, tajlandzkiego padthaia i burrito oraz wiele innych przysmaków z różnych zakątków naszego globu.

Dla spragnionych będzie przygotowana strefa orzeźwienia, czyli stoisko pełne dobroci. Zimne napoje z nalewaków oraz lodówek, schłodzona lemoniada oraz zmrożone slushe pozwolą zaspokoić pragnienie.

Między stoiskami pojawi się specjalny food court gdzie zostaną porozkładane ławostoły, leżaki oraz parasole. – Można śmiało zaprosić całą rodzinę i wygodnie spędzić czas zajadając się serwowanymi specjałami, słuchając przy tym przyjemnej muzyki – informują organizatorzy.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych: stoiska z balonami i zabawkami oraz stoiska z watą cukrową. W niedzielę z kolei, na rynku pojawią się postacie z Psiego Patrolu.

– Warto zapomnieć o gotowaniu w domu tego weekendu. Zabierzcie rodzinę i spędźcie ten czas z Foodtruckami – zapraszają organizatorzy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments