Do połowy grudnia w przasnyskiej „Dwójce” powstanie ścianka wspinaczkowa. Miasto ogłosiło przetarg

Miasto Przasnysz ogłosiło przetarg na opracowanie projektu wykonawczego i wykonanie prac związanych z dostawą i montażem dwuczęściowej narożnej ścianki wspinaczkowej z wyposażeniem w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

 

W pierwszej części wykonawca ma opracować wstępną koncepcję ścianki wspinaczkowej dwuczęściowej narożnej oraz projekt wykonawczy wraz z projektem regulaminu i instrukcjami serwisowania.

W drugiej części, „buduj/wykonaj”, zajmie się pracami wynikającymi z opracowanego projektu wykonawczego, czyli dostawą i instalacją osprzętu oraz urządzeń. Dokona prób technicznych i wytrzymałościowych zamontowanych urządzeń, a także przeprowadzi dwudniowe szkolenie dla instruktorów z zakresu obsługi ścianki wspinaczkowej. Zamówienie będzie obejmować także serwis gwarancyjny ścianki i jej mechanizmów. Dodatkowo zostanie zamontowany stojak na rowery przy ulicy Dąbrowskiego.

 

Zainteresowani wykonawcy mogą składać swoje oferty do 26.08.2022 roku. Termin wykonania inwestycji upływa 15.12.2022 roku.

Zamówienie będzie finansowane z budżetu Miasta Przasnysza oraz ze środków Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla Sportu 2022”.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przaśnik
Przaśnik
1 rok temu

Czy podobnie bedzie zarządzana , jak ta w trójce? Jesli tak to bedzie kolejny pomnik do muzeum, a nie dla zwykłych podatników.

Konowal
Konowal
1 rok temu
Reply to  Przaśnik

Władza mieć blisko będzie

Przaśnik
Przaśnik
1 rok temu

Czy to nie jest smutny widok. Dzieci i dorosli chcieliby skorzystać ze ścianki, a tu szkoła zamknięta przez całe wakacje. A miało być tak pięknie panie dyrektorze.

Benek
Benek
1 rok temu

Znowu ogarnie to jakiś prywaciarz. Zapłacisz to się powspinasz. Ale tak jest ze wszystkim. Strzelnica miała być dostępna, rolkowisko po lodowisku itd.

nie
nie
1 rok temu

W OSiR zróbcie taką ściankę, dostępną dla każdego. Bo to co dziś nazywacie ścianką publiczną, to kpina z mieszkańców.

Jamal
Jamal
1 rok temu

Kolejnego znajomego będzie można upchnąć w mieście bez układów