Dni Przasnysza 2024. Myslovitz porwał publiczność [FOTO]

W weekend 8 – 9 czerwca na Stadionie Miejskim w Przasnyszu muzyki nie brakowało. Największą gwiazdą tegorocznych Dni Przasnysza był zespół Myslovitz.

 

Niedzielne koncertowanie rozpoczęło się o godz. 15.10 od występu Zespół Tańców Szlacheckich – Historycznych. Potem na scenie pojawiła się Pasja i wokaliści Miejskiego Domu Kultury. Po nich wystąpiła Przasnyska Kapela Podwórkowa i rockowy Wizzmankin.

O godzinie 18.30 swój koncert rozpoczął, dobrze znany już przasnyskiej publiczności Dr Plama. Tuż przed głównym występem, przybyli na imprezę mieszkańcy, mogli obejrzeć występ W innym stanie.

Największą publiczność zgromadziła gwiazda wieczoru, jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej – Myslovitz. W czasie niemal dwugodzinnego koncertu, można było posłuchać największych hitów jak: „Z twarzą Marilyn Monroe”, „Peggy Brown”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Długość dźwięku samotności”, „My”, „Chłopcy”, „Dla ciebie”, „Chciałbym umrzeć z miłości”.

Tradycyjnie, nie zabrakło wesołego miasteczka, straganów z rozmaitościami i ogródka piwnego.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pfff
pfff
9 dni temu

Byłem tylko na Myslovitz, wszedłem na stadion około 30 minut przed koncertem, wyszedłem zaraz po koncercie, to była moja cała obecność na dniach Przasnysza. Jeśli to Myslovitz porwał publiczność i przyciągnął największą ilość osób, to było bardzo, bardzo słabo. Pierwsze trzy metry pod sceną, był jako taki ścisk ludzi, a konkretnie to grup młodzieży i dzieci do około 16 roku życia. Starszych pod sceną bardzo mało. No pan senator z żoną był i się bawił chyba dobrze. Mnie osobiście wk#rwiła grupa nastolatków – jakieś 15 max 16 lat. Gdy podczas koncertu Myslovitz, stali całkowicie odwróceni plecami do sceny, zainteresowanie koncertem… Czytaj więcej »

Przasnyszanin
Przasnyszanin
9 dni temu
Reply to  pfff

Dziadu, daj już spokój może co ?

Gosia
Gosia
9 dni temu
Reply to  Przasnyszanin

Prawdę piszę,a ciebie boli tak było

mieszkaniec
mieszkaniec
9 dni temu
Reply to  Przasnyszanin

prawda boli Przasnyszaninie

Ignacy
Ignacy
8 dni temu
Reply to  mieszkaniec

To cham z wiochy, a nie przasnyszanin

pfff
pfff
9 dni temu

A czemu nie ma relacji z soboty, osobiście, jestem bardzo ciekawy, ile extasy dała ludziom roxa …

Gosia
Gosia
9 dni temu
Reply to  pfff

Było tak słabo że szkoda pisać

JechalemRowerem
JechalemRowerem
9 dni temu
Reply to  Gosia

bez przeciagu to nie to samo
i jest slabizna

Mieszkaniec
Mieszkaniec
9 dni temu

Wszyscy byli pijani🤣

pik
pik
9 dni temu

Miało już nie być strefy VIP ma Dniach Przasnysza, a okazuje się że była a wniej rządziła promocja miejska z pracownikami mdk oraz ich rodziny no i oczywiście przasnyski Dyzma trujący każdemu jakie to ma sukcesy.

Jerry
Jerry
9 dni temu

Wg mnie największą gwiazdą w tym roku był Wizzmakin w drugim dniu imprezy. Bardzo energetyczni, a przy tym melodyjni i mimo młodego wieku bardzo dobrzy muzycy. Tym, którzy ich widzieli, bardzo się podobało. Taki powiew świeżości. Będzie jeszcze o nich głośno…