Dni Przasnysz 2024 oczami naszego czytelnika Stanisława Przybyłka [FOTO]

Największa impreza miejska odbyła się w dniach 8 – 9 czerwca. Na scenie zobaczyliśmy lokalnych wykonawców, ale również innych artystów z Polski. Dziś wracamy do wydarzenia i prezentujemy zdjęcia wykonane przez naszego czytelnika, Stanisława Przybyłka.

 

Od imprezy jaką były Dni Przasnysza minął tydzień. Wydarzenie odbywało się w weekend, w dniach 8 – 9 czerwca. Głównymi gwiazdami święta miasta były zespoły Myslovitz i Extazy. Na scenie mogliśmy oglądać również występy lokalnych wykonawców.

W sobotę dla publiczności zagrała Przasnyska Orkiestra Dęta OSP Przasnysz, mogliśmy także oglądać występy: Zespołu Wokalnego Przasnyskich Seniorów, Anny Jelińskiej, Studia Tańca SWAG, Gracza i Kuby Pelikana, Grup tanecznych z Klubu 2.OREL w Przasnyszu, Roxaox i wspomnianego już zespołu Extazy.

Niedzielne koncertowanie rozpoczęło się od występu Zespół Tańców Szlacheckich – Historycznych. Potem na scenie pojawiła się Pasja i wokaliści Miejskiego Domu Kultury. Po nich wystąpiła Przasnyska Kapela Podwórkowa i rockowy Wizzmankin. O godzinie 18.30 swój koncert rozpoczął Dr Plama. Tuż przed wieczornym koncertem Myslovitz, przybyli na imprezę mieszkańcy, mogli obejrzeć występ W innym stanie.

 

Dni Przasnysz 2024 – dzień pierwszy

Dni Przasnysz 2024 – dzień drugi

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
1 miesiąc temu

I czym tu się zachwycać słabe zespoły mało ludzi jak zwykle w Przasnyszu nie ma co oglądać

hamster
hamster
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

co ty gadasz kobieto

Wiktoria
Wiktoria
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Ale przasnysz nie jest dużym miastem więc proszę się odczepić XD i komentować lepiej swoje miasto 😚😚

Przaśnik
Przaśnik
1 miesiąc temu

Organizatotrzy zadowoleni ze wspaniałej imprezy i sukcesu organizacyjnego jakimi były tegoroczne Dni Przasnysza. Ale świętowanie już zakończone i chyba najwyższa pora posprzątać po nich. Z grupą przyjaciół chcieliśmy pobiegać na stadionowej bieżni, ale na miejscu okazało się , że zamiast podłoża bezpiecznego do biegania przypomina drogę żwirową na którą ktoś wysypał duże ilości ostrych kamieni oraz liczne koleiny. Najprawdopodobnie spowodowane to jest przez samochody organizatora. Rozumiemy, że to była najważniejsza miejska impreza, ale chyba warto teraz coś z tym zrobić bo dużo ludzi z niej do tej pory korzystało i dalej też chciałoby.

Bnb
Bnb
1 miesiąc temu

Fajne zdjęcia!