Dni otwarte w SP nr 2 w Przasnyszu: Jak przygoda to tylko z Dwójką [FOTO]

W szkołach podstawowych twa rekrutacja do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. W sekretariatach przyjmowane są podania, a tymczasem placówki organizują dni otwarte, podczas których można zapoznać się z ich ofertą.

 

Jedno z takich wydarzeń odbyło się w środę, 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu.

Na przyszłych uczniów i ich rodziców czekała pięknie udekorowana sala w tematyce książki „W pustyni i w puszczy”, której autor jest patronem szkoły. Gości przywitała dyrekcja szkoły: dyrektor Piotr Jeronim i wicedyrektorki Małgorzata Szeremeta i Iwona Jaworska.

Dzieci brały udział w rozmaitych aktywnościach, warsztatach, eksperymentach, czy zajęciach sprawnościowych. Były wspólne gry i zabawy, ćwiczenia sensoryczne i poczęstunek. Radości wśród odwiedzających szkołę dzieci nie było końca.

Dla osób, które nie zdążyły jeszcze zapisać swoich dzieci do szkoły przypominamy, że nabór do klas pierwszych będzie prowadzony do 8.03.2024r. Termin postępowania uzupełniającego – 12.08.2024r. do 14.08.2024r.

Nabór do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym potrwa z kolei do 26.03.2024r. Termin postępowania uzupełniającego – 22.04.2024r. do 10.05.2024r.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pola
Pola
1 miesiąc temu

O na zdjeciu jest moja ulubiona pani Martą. Super nauczycielka. Pozdrawiam , Pola

przasnyszanka
przasnyszanka
1 miesiąc temu

o na zdjęciu jest mój ulubiony Pan Piotr…super czlowiek