Dla miłośników wędrówek pieszych i rowerowych – Towarzystwo Przyjaciół Chorzel uruchomiło przewodnik online po terenie gminy

Towarzystwo Przyjaciół Chorzel uruchomiło właśnie przewodnik online po terenach gminy Chorzele. To nie lada gratka dla miłośników pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek.

 

– Jak mijają Wam wakacje? Może szukacie pomysłu na  weekendową rozrywkę? Zatem, zapraszamy! Uruchomiliśmy właśnie nasz przewodnik online po terenach naszej gminy. Dzięki niemu zaplanujecie sobie krótki spacer albo nawet całodniową wyprawę. Na stronie znajdziecie najciekawsze szlaki wraz z najbardziej interesującymi punktami, przy których warto się zatrzymać i poznać lepiej historię okolicy – poinformowało Towarzystwo Przyjaciół Chorzel na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 

Na mapie widnieje kilka tras, z których każda została opisana według długości, czasu potrzebnego na jej pokonanie, przebiegu i stopnia trudności. Na każdej znajdziemy również dokładnie omówione i sfotografowane ciekawe miejsca.

Mapa znajduje się pod adresem: https://szlakipolnocnegomazowsza.pl/

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments