Dla Eli i Iwony – Zespół Szkół Powiatowych podsumował akcję

Zespół Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego podsumował akcje prowadzone na rzecz zmagających się z chorobą nowotworową, dwóch pań z naszego regionu: Elżbiety Łazickiej i Iwony Nieliwodzkiej.

 

– Za nami kilka szalonych dni poświęconych w naszej szkole pani Eli i pani Iwonie. Dni, podczas których po raz kolejny pokazaliśmy, że „Suchar” nie zostawia swoich.  Nasze wspólne działania przyczyniły się do zebrania 8 894 zł. Kwota ta została równo podzielona i wpłacona na konta zbiórek wspierających leczenie pani Eli oraz pani Iwony. Nie wymieniamy tu pieniędzy cały czas spływających z internetowych aukcji, w których aktywnie bierze udział społeczność ZSP w Przasnyszu. Mamy nadzieję, że przekazane pieniądze przybliżą nasze przyjaciółki do zwycięstwa w walce z ich chorobą – podsumowuje Zespół Szkół Powiatowych.

Po raz pierwszy w szkole akcja charytatywna odbywała się na tak wielu płaszczyznach i trwała tyle dni. I tak naprawdę jeszcze się nie skończyła.

– Pragnęliśmy „uderzyć” jak najszerzej. Oprócz tradycyjnych kiermaszy ciast (na terenie szkoły oraz lokalnych zaprzyjaźnionych instytucji) doszły także mini turniej siatkarski oraz internetowe licytacje na rzecz Eli  i Iwony. I właśnie te licytacje zdają się nie mieć końca – dodaje.

– Komitet organizacyjny akcji (dyr. Paweł Szczepkowski, Jolanta Nowak, Agnieszka Różańska, Dorota Adamkowska, Agnieszka Dawidziuk, Anna Walczewska, Katarzyna Szmytkowska, Beata Kasuła, Alicja Adamczyk oraz Michał Mocek) pragnie serdecznie wszystkim podziękować za wszelką pomoc i aktywne wsparcie –  przekazuje.

Na stronie Zespołu Szkół Powiatowych zamieszczono imienne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób. Lista jest imponująca. – Pamiętajcie, to nie koniec! Walka o Elę i Iwonę wciąż trwa! – podsumowuje ZSP.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments