Disco Lodowisko – ponad 9 tys. złotych trafi na leczenie Anny Gruszki [FOTO]

W sobotę, 21 stycznia na Lodowisku Powiatowym w Przasnyszu znajdującym się przy Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego odbyło się charytatywne wydarzenie – Disco Lodowisko.

 

Organizatorem imprezy było stowarzyszenie „Lokalni Pomagają”, a wydarzenie miało charakter charytatywny. Zarówno pieniądze za wstęp, jak i za wypożyczenie łyżew, czy innego sprzętu trafiły do puszki, która zasili zbiórkę Anny Gruszki, nauczycielki Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu, zmagającej się z rakiem piersi.

Dla odwiedzających przewidziano również kiermasz ciast, kawę, herbatę, tańce na płycie lodowiska oraz na trybunach.

Łącznie udało się zebrać kwotę 9003,10 zł.

 

 

red

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lll
lll
8 dni temu

ŚWIETNY WYNIK ,w ciągu kilku godzin wczoraj i dzisiaj zebrano ponad 15,000 zł. Brawa dla Pana Starosty i Jego pracowników oraz Obywatelskiego Konwoju Humanitarnego.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 dni temu
Reply to  lll

Koledzy pana Starosty zamiast wydawać półtora miliarda na komin w Ostrołęce mogli kasę przeznaczyć na leczenie chorych ludzi i wtedy nie byłoby problemu. Prawda?

Jak się jest członkiem jakiejś organizacji to własnym ryjem firmuje się działania tejże.

Gość
Gość
7 dni temu

Znam takiego jednego który własnym ryjem firmował swoją rodzinę i pożyczał pieniądze od ludzi.Wiele lat nie oddawał.Czy oddał wszystkim od których pożyczył?. Dla mnie taki typ to obślizgły jak glista sq…. .