DEBATA „SPORTOWY OKRĄGŁY STÓŁ”

Dnia 4 listopada 2014r. w Publicznym Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu odbyła się debata  „Sportowy Okrągły Stół”  dotycząca udoskonalenia zajęc sportowych i rekreacyjnych w szkole.

                W spotkaniu  uczestniczyli: dyrektor szkoły – p. Grzegorz Grabowski, przedstawiciel Rady Rodziców – p. Mirosław Kotlarek, przewodniczący Rady Miasta Przasnysza – p. Piotr Jeronim, nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele uczniów klas I – III. Debatę rozpoczęła koordynator programu p. Beata Mętrykowska, która  przywitała zaproszonych gości i uczniów oraz zapoznała wszystkich z celami i zasadami funkcjonowania programu w naszej szkole.

                Na początku debaty w sportowy nastrój wprowadziły nas uczennice klasy II „a”, prezentując krótki układ taneczny.

W czasie spotkania uczniowie mogli swobodnie wyrazić swoje opinie na temat lekcji wychowania fizycznego, przedstawili plusy i minusy oraz swoje oczekiwania.

Zebrani poruszyli również temat nowej hali sportowej. Pan dyrektor Grzegorz Grabowski  zapewnił, że będzie to wspaniały obiekt do ćwiczeń i zajęć pozalekcyjnych. Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta obiecali, że na Sesji Rady Miasta przedstawią wnioski, płynące z naszego spotkania dotyczące bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych.

Debata Sportowy Okrągły Stół 1 Deata Sportowy Okrągły Stół  2


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments