Debata o bezpieczeństwie w Czernicach Borowych

06 maja br. w Sali Gminnej Biblioteki  odbyła się Debata społeczna pn. „ Bezpieczeństwo na terenie Gminy  Czernice Borowe”.

W Debacie uczestniczyli:  Wicestarosta  przasnyski Jarosław Tybuchowski, Wójt Gminy Czernice Borowe Wojciech Brzeziński, Przewodniczący  Rady Gminy Czernice Borowe Jacek Bartołd, Komendant Powiatowy Policji insp. Zbigniew Listwon , I Z-ca Komendanta kom. Wojciech Gregorczyk i Kierownik Posterunku Policji w Krasnem asp.sztab. Janusz Milewski. Na debatę przybyli mieszkańcy gminy  Czernice Borowe .  Celem Debaty było wypracowanie lokalnych rozwiązań zmierzających do poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Po prezentacji na temat bezpieczeństwa przedstawionej przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu insp. Zbigniewa Listwona, uczestnicy debaty zgłaszali swoje uwagi i propozycje odnośnie zagrożeń i  poprawy bezpieczeństwa na terenie Gminy Czernice Borowe. Uczestnicy debaty wysoko ocenili pracę   policjantów, a szczególnie pracujących w Krasnem. Podkreślali, że czują się bezpiecznie w swoim miejscu zamieszkania.

Każdy uczestnik debaty otrzymał do wypełnienia anonimową  ankietę  oceniającą poziom poczucia bezpieczeństwa na terenie gminy Krasne  oraz efektywność pracy policji. Propozycje przedstawione w trakcie debaty będą przekazane do  rozpoznania i dalszej realizacji.

EŚ/EN


Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments