Day Spa na Dzień Kobiet w przasnyskim „Medyku”

Z okazji Dnia Kobiet Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu oraz Biblioteka Pedagogiczna zapraszają panie na zabiegi pielęgnacyjne, koncert oraz Herbal Cafe.

 

Medyczna Szkoła Policealna oraz Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu zapraszają panie do udziału w wydarzeniu „Day Spa – Święto Zdrowia i Urody”. Impreza odbędzie się 8 marca – oczywiście z okazji Dnia Kobiet.

– Czeka na was bardzo dużo atrakcji, w tym masaże gorącymi kamieniami, świecą, drenaż limfatyczny, zabiegi na dłonie i twarz, konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała, kawiarenka, prezentacja oferty szkoły z pokazem nowoczesnego sprzętu, kobieca literatura – informuje szkoła.

– Na zakończenie, w muzyczną podróż zabierze nas zespół Hora Incerta. Próby zespołu idą pełną parą. Ten dzień musimy spędzić razem – zaprasza.

 

Szkoła przypomina również o zorganizowanym konkursie. Zabawa trwa do 5 marca do godziny 20.00.

– Losowanie nagród odbędzie się 8 marca w naszej szkole o godzinie 16.00 podczas Day Spa Święta Zdrowia i Urody organizowanego we współpracy z naszymi przyjaciółmi z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu – informują organizatorzy.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments