Dawna zlewnia mleka w Mchowie idzie pod młotek

Ogłoszono drugi przetarg na sprzedaż nieruchomości po dawnej zlewni mleka w Mchowie. Cena wywoławcza to prawie 44 tys. złotych netto.

 

Gmina Przasnysz poinformowała o ogłoszeniu drugiego przetargu na zakup nieruchomości po dawnej zlewni mleka w Mchowie. Działka położona w odległości około 5 km od Przasnysza jest przeznaczona pod zabudowę zagrodową lub budownictwo mieszkaniowe indywidualne. Jej kształt zbliżony jest do prostokąta. Teren został uzbrojony w energię elektryczną, telefon, wodociąg, a także kanalizację sanitarną.

Na działce znajduje się parterowy, niepodpiwniczony budynek po byłej zlewni mleka. Powierzchnia zabudowy wynosi 60,50 m2, zaś powierzchnia użytkowa budynku – 43,76 m2. Budynek składa się z trzech pomieszczeń, czyli głównego na odbiór mleka – 32,52 m2, pomieszczenia dodatkowego – 19,16 m2 oraz wc z umywalką – 2,08 m2. Ich wysokość wewnątrz budynku wynosi 2,90m. Jak poinformowała gmina Przasnysz, nieruchomość wolna jest od obciążeń i praw osób trzecich.

 

Przetarg zaplanowano na 14 czerwca 2022 roku na godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Przasnysz. Cena wywoławcza to 43 470,00 złotych netto.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 2200 złotych do 9 czerwca.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments