Darmowe startery i telefony za symboliczną złotówkę dla obywateli Ukrainy

W ramach wsparcia dla obywateli Ukrainy, operator sieci Plus oraz marka Plush zaangażowały się w dystrybucję darmowych starterów dla uchodźców wojennych. To pomoc w kontakcie z najbliższą rodziną zarówno tą w Polsce, jak i zagranicą.

 

Startery można nabyć we wszystkich punktach sprzedaży usług Grupy Polsat Plus, sklepach sieci Żabka, Immedio, Relay, 1Minute, placówkach Poczty Polskiej oraz u dystrybutorach prasowych Ruch, Kolporter i Świat Prasy.

Wraz ze starterem „Plus na kartę” zostaje im przekazane 6 GB na korzystanie z usługi internetu oraz 5 zł na koncie, a ze starterem „Plush na kartę” otrzymują 12 GB na korzystanie z usługi internetu oraz 5 zł na koncie.

Dodatkowo obywatele Ukrainy mogą włączyć darmowe pakiety 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie oraz 10 GB jednorazowego pakietu do wykorzystania na terenie Polski.

 

Skorzystanie ze starterów wymaga od ukraińskich uchodźców rejestracji karty za okazaniem paszportu Ukrainy.

– W punkcie można od razu dokonać rejestracji karty SIM, do czego potrzebny jest paszport lub karta pobytu, oraz aktywacji usług. Każdy starter, który zostanie aktywowany i zarejestrowany na paszport ukraiński ma dłuższą ważność, zamiast 15 dni – 30 dni i dotyczy to wszystkich starterów w rynku – informuje sieć Plus.

Dodatkowo każda z tych osób może otrzymać za symboliczna złotówkę telefon komórkowy bez konieczności podpisywania umowy. Jedna osoba może kupić tylko jedno urządzenie.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jack
Jack
8 miesięcy temu

Podejrzewam, że każdy z nich ma komórkę. Tak jak teraz każdy żołnierz walczacy. No ale co ja tam wiem.

karol
karol
8 miesięcy temu
Reply to  Jack

masz komórke>masz,przekrocz granice i bedziesz w czarnej dupie./…

Jacek Muranski
Jacek Muranski
8 miesięcy temu

Chyba nikt nie chciałby się z nimi zamienić

Jack
Jack
8 miesięcy temu
Reply to  Jacek Muranski

Oczywiście, że nie, ale to nie jest powód, żeby marketingowcy zasypywali tych biednych ludzi swoimi światłymi pomysłami „uszczęśliwiania” ich na siłę

Sidewinder
Sidewinder
8 miesięcy temu

Sikam na Marka

Andrzej
Andrzej
8 miesięcy temu

W następnych ustaleniach samochody za darmo i kredyty bez splat😀

karol
karol
8 miesięcy temu

jestem za tym zeby 500 plus mieli tylko ci co jeden rodzic pracuje,a nie ze zdrowi rodzice siedzą w domu,na lawkach sie wyleguja…..mam co dzień przez okno,takim to dobrze….laka,dzieci i piwko i siedza….pomoc dzieciom to jedno ale powinno byc stop,dzieci brudne ,glodne,tata zdrowy zyje na ich koszt…..a u krainiec?dajcie go do pracy,wyzyje zyły by pracować na siebie….a u nas chłopy to dupa,przy dzieciaz zyją…..przykre//