Dariusz Piotrowski Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016

13 stycznia  2016r w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs pn. „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016”. Tegorocznym laureatem został mł. asp. Dariusz Piotrowski, dzielnicowy z terenu  gminy Krzynowłoga Mała.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016r. ma 44  lata, jest żonaty  i ma dwoje dzieci,  mieszka w Przasnyszu. Interesuje się sportem i majsterkowaniem w drewnie. Swoją przygodę z policją zaczął    16  lat temu , początkowo pracował  w Komendzie Policji w Białołęce. Od 12 lat pracuje w Komisariacie Policji w   Chorzelach, a od 18 miesięcy  wykonuje   obowiązki  dzielnicowego, służy radą i pomaga mieszkańcom.

Na terenie obsługiwanym przez dzielnicowego zamieszkuje 3916  mieszkańców. Dzielnicowy cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców swojego rejonu służbowego , którzy cenią go za to, że jest policjantem sumiennym, serdecznym i empatycznym. Chętnie pomaga potrzebującym,  stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców. Wykonując obowiązki służbowe wykazuje pełen profesjonalizm, opanowanie, wiedzę i zaangażowanie.   Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Autor: Ewa Nowak

KPP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments