Damska drużyna z Czernic Borowych na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Drużyna dziewcząt z klas IV-VI reprezentowała powiat przasnyski na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Ostrołęce. Zajęła czwartą pozycję.

 

22 października drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych jako jedna z sześciu drużyn z województwa mazowieckiego reprezentowała powiat przasnyski na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Piłki Nożnej Dziewcząt klas IV-VI w Ostrołęce. Ich opiekunem była Maria Pawluczuk.

– Drużyny podzielono na dwie grupy w drodze losowania. Dziewczęta z Czernic znalazły się w grupie z dziewczętami ze Szkoły nr 2 z Ostrołęki i z dziewczętami z Wyszkowa. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, drugi wygrały dziewczęta z Czernic Borowych i dzięki temu przeszły do kolejnego etapu. W ćwierćfinale z drużyną z Broku remis spowodował dogrywkę w karnych. Szczęście dopisało naszym przeciwnikom. Ostatecznie dziewczęta z Czernic Borowych zajęły 4. miejsce – relacjonuje szkoła.

 

Skład reprezentacji dziewcząt: Julia Chybicka, Blanka Czarzasta,  Zuzanna Ćwiek, Oliwia Grabowska, Kaja Kalinowska, Oliwia Nawrocka, Kristina Simonienko, Sandra Smolińska, Julia Szczygieł, Maja Żbikowska, Lena Dzielińska.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments