Damian Kowalski z nową piosenką – „Ostatni list” [VIDEO]

W weekend ukazała się najnowsza piosenka Damiana Kowalskiego, absolwenta Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu, zatytułowana „Ostatni list”. Posłuchajcie.

 

Damian Kowalski to absolwent Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu, który jak mówi, muzyką interesuje się „od zawsze”. Nagrywa covery na You Tube, dał się poznać przasnyszanom występując na lokalnych wydarzeniach, biorąc udział w charytatywnych akcjach, czy też tańcząc w Zespole Tańców Historycznych.

W sobotni wieczór ukazała się nowa piosenka młodego artysty pt. „Ostatni list”. Utwór opowiada o straconych przyjaźniach, o tęsknocie, ale i o nadziei, która każe wierzyć, że wszystko się jeszcze ułoży.

– Piosenkę napisałem pod wpływem emocji po starcie bliskiej mi osoby. Śpiewam o tęsknocie, bólu, ale i o nadziei na lepsze. Pisząc tą piosenkę zamknąłem pewien rozdział w swoim życiu, dużo zrozumiałem – podsumowuje Damian, który jest autorem tekstu.

 

Piosenka została nagrana w  EmkaStudio Marka Karolskiego, producentem muzycznym jest Joe Gautrey. Posłuchajcie.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Ładna piosenka .Wciąż ja poprawić trzeba

Szczęśliwa
Szczęśliwa
1 rok temu

Narobiło się tych artystów

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

Chłopak ma ciekawą barwę glosu,miłą dla ucha…wrażliwy o czym świadczy tekst…dużo sukcesów ,śpiewaj i twórz teksty,bo masz potencjal …I jeszcze jedno ,wokalista ,wie o czym spiewa…

Beti
Beti
7 miesięcy temu

Tekst ponadczasowy. Gratuluję i życzę sukcesów w życiu