Dachowanie w Opaleńcu. Ranny mężczyzna trafił do szpitala

W piątek, 9 września doszło do wypadku drogowego w miejscowości Opaleniec, w gminie Chorzele. 41-letni mężczyzna trafił do szpitala.

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu otrzymała dziś zgłoszenie o wypadku w miejscowości Opaleniec, w gminie Chorzele. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, w tym jednostkę OSP KSRG Chorzele i OSP Budki.

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Zespół Ratownictwa Medycznego udzielał już pomocy osobie poszkodowanej.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu instalacji elektrycznej w pojeździe. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i na łuku drogi straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem. Następnie zjechała na lewe pobocze, wywracając samochód.  Pojazdem poruszały się trzy osoby. 41-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Badanie trzeźwości 20-latki wykazało, że nie była pod wpływem alkoholu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
26 dni temu

20 lat może myślała że jezdnia jest bieżnikowana