
Dachowanie Seata w Klewkach. Kierowca ukarany mandatem
Na drodze wylotowej w kierunku Mławy, w okolicach miejscowości Klewki, gm. Przasnysz, doszło do kolejnego już dziś wypadku drogowego.
Z informacji, jakie przekazał nam kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wynika, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Seat. Kierowca na szczęście nie poniósł żadnych obrażeń. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.
– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu instalacji elektrycznej w pojeździe – dodaje Kuligowski.
Udało się nam ustalić, że w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, na skutek czego doprowadził do wywrócenia się samochodu.
– Kierowca został ukarany mandatem karnym – dodaje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.
j.b.
No to teraz ma maskę bad lock 🤣🤣