Dachowanie osobówki pod Jednorożcem. [FOTO]

Jak wcześniej informowaliśmy dziś na drodze powiatowej Jednorożec – Szla doszło do groźnego wypadku samochodu osobowego. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. O dokładnym przebiegu akcji ratunkowej informuje KP PSP Przasnysz.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji i zamknięciu całkowicie ruchu drogowego przystąpili do stabilizacji pojazdu klinami i hydraulicznymi rozpieraczami kolumnowymi. Następnie przy pomocy rozpieraczy ramieniowych i kolumnowych wykonano dostęp do osoby poszkodowanej w celu jej ewakuacji z wraku auta.

Działania ratownicze były prowadzone jednocześnie na zewnątrz i wewnątrz pojazdu. W celu wykonania całkowitego dostępu do osoby poszkodowanej podniesiono pień drzewa przy pomocy poduszek pneumatycznych.

Strażacy z ratownikami medycznymi przez cały czas trwania akcji ratunkowej prowadzili medyczne czynności ratunkowe. Po ewakuacji poszkodowany mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala, a następnie za pomocą śmigłowca LPR przetransportowany do szpitala w Warszawie.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Opel Astra II.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG z Jednorożca.

Źródło KP PSP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Kolejny mistrz kierownicy. Szybko, ale bezpiecznie. Jak zawsze.

Swiadek
Swiadek
4 lat temu
Reply to  Marek

Jechał normalnie,jelenie mu wybiegły i z panikowal, więc zastanów się co pieprzysz.

grzegorz
grzegorz
4 lat temu

Jeleń jeleniem. Gdyby jechał normalnie to by tak źle nie było.

Daniel
Daniel
4 lat temu
Reply to  grzegorz

Chłopie ty chyba nie wiesz co piszesz nie masz pojęcia jak można zniszczyć auto jadąc 60 km/h tak że powstrzymaj się od wypowiedzi

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Daniel

No na pewno nie tak jak na załączonych zdjęciach. Chciałeś błysnąć, ale nie wyszło. Kolejny mistrz prostej, którego przerosła prędkość.

Asia
Asia
4 lat temu

Dajcie chłopakowi i rodzinie spokój.

Mario
Mario
4 lat temu
Reply to  Asia

Tak to prawda gdyby jechał wolniej tA kich skutków by nie było nie oklamuimy się na wzajem.

Czytelniczka
Czytelniczka
4 lat temu
Reply to  Asia

Święta racja!!!

Asia
Asia
4 lat temu

A skąd wiecie o tych jeleniach ? Są świadkowie ?

Czytelniczka
Czytelniczka
4 lat temu

LUDZIE CO Z WAMI? SKĄD W WAS TYLE JADU?? TYLKO KRYTYKA Z WAS WYCHODZI MOŻE BY SIĘ TAK ZASTANOWIŁ JEDEN Z DRUGIM CZY JEST TAK KRYSZTAŁOWO IDEALNY!!!!