Czytelnicy pytają: Czy Biedronka przy Sosnowej zmieni lokalizację?

Do naszej redakcji napisali mieszkańcy osiedla Orlika, do których dotarła informacja, że sklep sieci Biedronka, planuje zmienić siedzibę. Sprawdziliśmy.

 

Biedronka znajdująca się przy ulicy Sosnowej, była pierwszym sklepem znanej sieci dyskontów w Przasnyszu. Mieszkańcy osiedla Orlika przyzwyczaili się do bliskości sklepu. W ostatnim czasie na osiedlu pojawiły się informacje, jakoby sklep miał zmienić lokalizację i przenieść się w miejsce obecnej Galerii Stokrotka. W miejscu obecnej Biedronki miałby zaś pobudowany zostać blok.

Czytelnicy zwrócili się do nas z prośbą o zweryfikowanie tych wiadomości. Jak mówią, blok zamiast marketu może i by nie zaszkodził, jednak bliskość sklepu i fakt, że nie trzeba wsiadać w samochód, by zrobić zakupy, jest dla nich ważniejszy.

 

Zwróciliśmy się z pytaniem do prezesa spółdzielni mieszkaniowej, na terenie której znajduje się sklep, z pytaniem o ewentualne plany budowy bloku. Jak usłyszeliśmy w odpowiedzi, do spółdzielni nie dotarła żadna informacja, jakoby sieć miała zrezygnować ze sklepu przy Sosnowej. – Nie ma też żadnych planów budowy w tym miejscu bloku – stwierdził.

Słowa prezesa potwierdza nam również rzecznik prasowy Biedronki. – Nie rezygnujemy ze wspomnianej lokalizacji sklepu na osiedlu Orlika w Przasnysza – zapewnia. – Nie ma takich planów.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Albik
Albik
22 dni temu

To co będzie zamiast Stokrotki na Orlika? I zamiast Media Expert?

Kalina
Kalina
21 dni temu
Reply to  Albik

Poczekaj to zobaczysz,ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Hubert
Hubert
21 dni temu
Reply to  Albik

a czemu miałyby zostać zamknięte ?

Zenek
Zenek
21 dni temu
Reply to  Albik

McDonalds i Burger King a na zapleczu Ikea z Castoramą 😉

Zabytki
Zabytki
21 dni temu
Reply to  Albik

pewnie port lotniczy. ?