Czytelnicy przasnyskiej biblioteki na Koncercie Chopinowskim w Łazienkach Królewskich

Czytelnicy i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu wzięli udział w 64. sezonie Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich.

 

W niedzielę, 13 sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zabrała swoich czytelników do Łazienek Królewskich na 64. sezon Koncertów Chopinowskich.

– Tegoroczne występy letnich recitali pod pomnikiem Chopina wypełniają koncerty znakomitych pianistów z kraju im zagranicy. Podczas niedzielnego koncertu utwory Fryderyka Chopina w przepięknej atmosferze letniego popołudnia wykonała uznana artystka Beata Blińska. W jej wykonaniu usłyszeliśmy kilka etiud i charakterystycznych dla F. Chopina mazurków oraz polonezów – relacjonuje biblioteka.

Po koncercie uczestnicy wyprawy udali się na spacer przepięknymi alejkami Łazienek Królewskich.

 

– Wyjazd zakończyliśmy przejazdem do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. To jedno z najbardziej znanych zielonych miejsc na mapie Warszawy. To już kolejny nasz wyjazd, podczas którego mogliśmy miło spędzić niedzielny dzień. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy skorzystali z naszej oferty – czytamy.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments