Czy zespół „Mazowsze” wystąpi na przyszłorocznych Dniach Chorzel? Zdecydują mieszkańcy

Projekt chorzelskiego OUK-u zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu Budżetu Obywatelskiego Mazowsza”. Czy Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” wystąpi na Dniach Chorzel?

 

Projekt Ośrodka Upowszechniania Kultury i Gminy Chorzele pod nazwą „Biesiada z Mazowszem” zgłoszony do konkursu Budżetu Obywatelskiego Mazowsza uzyskał pozytywną ocenę i tym samym został zakwalifikowany do głosowania. Głównym założeniem jest występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” podczas planowanych na 2023 rok Dni Chorzel.

– Przejście projektu do dalszego etapu oznacza, że zyskaliśmy realną szansę na realizację wspaniałego widowiska, które uświetniłoby przyszłoroczne Dni Chorzel. Mamy nadzieję, że projekt znajdzie wśród naszych mieszkańców wielu entuzjastów i wspólnymi siłami sprawimy, by zespół „Mazowsze” wystąpił w Chorzelach – informuje Urząd Miasta i Gminy.

 

Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, w tym na występ zespołu „Mazowsze” w Chorzelach będzie trwało od 8 do 30 czerwca 2022 roku. Ogłoszenie wyników konkursu zaplanowano na 11 lipca.

– Wierzymy, że tak jak w przypadku zwycięskiego głosowania w innym z konkursów i pamiętnego przyjazdu Świątecznej Coca Coli do Chorzel, wspólnymi siłami i głosami, sprawimy razem, że legendarny i wspaniały Zespół Mazowsze wystąpi w przyszłym roku właśnie w Chorzelach – dodaje urząd.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alina
Alina
1 miesiąc temu

Z. Ameryki do Chorzel 😊

Pavcio
Pavcio
19 dni temu

Peja niech wystąpi a nie Mazowsze