Czwarta edycja konkursów przedmiotowych w ALO Przasnysz.

W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Przasnyszu  odbyły się konkursy przedmiotowe z języka angielskiego i rosyjskiego oraz konkurs matematyczny. W tegorocznych zmaganiach brali udział uczniowie klas III gimnazjów, VIII klas szkół podstawowych oraz III klas liceów ogólnokształcących i VI techników z Przasnysza i powiatu przasnyskiego. W tym roku w konkursach udział wzięło łącznie 147 uczniów. 

Była to już czwarta edycja konkursów. Zarówno językowe, jak i matematyczny, cieszą się rokrocznie dużym zainteresowaniem uczniów, dają bowiem możliwość sprawdzenia swojej wiedzy przed ważnymi egzaminami: ósmoklasisty, egzaminem gimnazjalnym oraz egzaminem maturalnym.

Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają voucher turystyczny na czterodniowy obóz rekreacyjny organizowany w województwie warmińsko-mazurskim. Obóz połączony jest z wieloma atrakcjami, takimi jak gry terenowe, survival, paintball czy pływanie żaglami po Mazurskich jeziorach. Nie mniej zadowoleni będą laureaci drugich miejsc. W nagrodę polecą w specjalny lot spacerowy nad Przasnyszem. Za zdobycie trzeciego miejsca uczniowie otrzymają cenne nagrody rzeczowe, w tym rowery, kosze na rowery, powerbanki, słowniki oraz książki.

Źródło ALO Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments