Czernice Borowe. Nie żyje 40-latek poszkodowany we wczorajszym wybuchu butli gazowej

40-letni mężczyzna, mieszkaniec Czernic Borowych, który wczoraj trafił z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala w Siemianowicach Śląskich, zmarł. Policja nie wyklucza samobójstwa.

 

Jak informowaliśmy, w środę, 11 maja około godz. 15.30 do stanowiska dowodzenia Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęła informacja o wybuchu butli z gazem propan butan w budynku mieszkalnym przy ul. Długiej w Czernicach Borowych.

Poszkodowanym okazał się 40-letni mieszkaniec gminy, który doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, w tym poparzeń II stopnia rąk oraz głowy. Mężczyzna miał także problemy z układem oddechowym. Poszkodowany z miejsca zdarzenia został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Niestety, mimo wysiłku lekarzy, nie udało się go uratować.

 

Z informacji jakie do nas dotarły wynika, że policja nie wyklucza samobójstwa. Obecnie prowadzone jest dochodzenie w tej sprawie.

– Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia – informuje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments