Czernice Borowe. „Nasze Dzieci” zakończyły cykl spotkań „Młodzieżowych grup samopomocowych”

Podopieczni Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Nasze Dzieci” z Czernic Borowych oraz dzieci z pieczy zastępczej z terenu przasnyskiego od września 2022 roku brały udział w cyklu spotkań „Młodzieżowych grup samopomocowych”.

 

Zakończył się cykl spotkań „Młodzieżowych grup samopomocowych”, które były organizowane w ramach projektu „Akademia Młodych I-Obywateli”. Wzięli w nich udział podopieczni Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Nasze Dzieci” z Czernic Borowych oraz dzieci z pieczy zastępczej z terenu przasnyskiego.

– Spotkania trwały od września 2022 roku. Dzięki nim uczestnicy mieli możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami, rozmawiania o wyzwaniach, z którymi się borykają i poszukiwania nowych, kreatywnych sposobów radzenia sobie z trudnościami – informuje Fundacja reGeneracja.

Był to czas pełen zdobytych nowych doświadczeń, a także wsparcia dla dzieci  i młodzieży.

– Warto podkreślić, że „Młodzieżowe grupy samopomocowe” były nie tylko miejscem spotkań, ale także szansą na rozwój osobisty i budowanie pozytywnych relacji z innymi. Był to też czas niesamowitych doświadczeń, pełnych wzajemnego wsparcia, zrozumienia i inspiracji – dodaje fundacja.

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments