Czat z burmistrzem Przasnysza Łukaszem Chrostowskim [VIDEO]

Wczoraj odbył się kolejny internetowy czat z burmistrzem Przasnysza Łukaszem Chrostowskim. Włodarz poruszył między innymi tematy związane ze studium zagospodarowania miasta, światłowodowym dostępem do internetu, przyłączami gazowymi oraz koleją w Przasnyszu.

 

 


 

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
1 rok temu

To ja mam pytanie dla pana burmistrza. Dlaczego nad przebudową Domu Kultury pracują urzędnicy miejscy? MDK ma oddzielną osobowość prawną i sam powinien to robić. Czy czasem powodem nie jest to, że nikt tam nie ma kompetencji do takich działań? A może chce pan chronić swoją przyjaciółkę przed pracą, tak jak to robi z koleżankami w urzędzie.

Jaa
Jaa
1 rok temu
Reply to  Kasia

Proszę nie rzucać takich oskarżeń burmistrz jest daleki od kumoterstwa 😄

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu
Reply to  Jaa

Śmiechu warte

Jaa
Jaa
1 rok temu

Jeśli chodzi o gaz to fajnie to teraz wygląda ale jak za dwa lata uwolnią ceny rynkowe gazu to może być płacz i zaciskanie pasa a kolej proponuję robić po zagospodarowaniu miejskich ulic jak należy.Wjezdzajac czy to do miasta czy powiatu przasnyskiego widać różnicę jakości nawierzchni ale na minus w porównaniu z sąsiednimi powiatami(I zimą i latem)

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Jaa

Jedz zobacz jak wyglądają drogi w Mławie . To u nas to jest dobrze

Konował
Konował
1 rok temu
Reply to  Jaa

Taaaaaa nawierzchnia. Chciałbym mieć nawierzchnie a mam…. Błoto. Jest tyle ulic bez nawierzchni. Nawet samemu nie można utwardzić bo tylko jakaś firemka, co przetarg wygrała może to robić. Bezsens

Mariannna
Mariannna
1 rok temu

Szkoda, że nie wiedziałam zadałabym burmistrzowi kilka konkretnych pytań na temat obietnic wyborczych, podwyżek i ogólnego rozwoju miasta…

Adriano
Adriano
1 rok temu
Reply to  Mariannna

Może właśnie o to chodziło, mniej widzów to mniej niezręcznych pytań