Czarki wnieśli protest i ex equo wygrywają Noworoczny Turniej Piłki Halowej

W niedzielę 15.01.2017 r.odbył się Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn. Czarki zagrały w grupie A wraz z Dream Team, Borkowem i Kasztanem.

czarki
Wyniki grupowe:
CZARKI – Dream Team 1:2
CZARKI – Borkowo 2:0
CZARKI – Kasztan 4:2
Ćwierćfinał:
CZARKI – Joker 2:1
Półfinał:
CZARKI – Team Mława 1:1 k. 2:1
Finał:
CZARKI – Dream Team 0:1


W meczu finałowym Czarki przegrywały już w drugiej minucie. Po stracie gola Czarki rzuciły się do odrabiania strat czego efektem była wyrównująca bramka autorstwa Kamila Makowskiego w samej końcówce spotkania. Jednak sędziowie nie uznali tej bramki i zakończyli finał zamiast zarządzić konkurs rzutów karnych.

Poniżej komentarz organizatora : (ź: www.osir-przasnysz. pl)

„Po zakończeniu turnieju do organizatora wpłynął protest zespołu Czarki mówiący o tym, że bramka powinna zostać uznana przez sędziego. Po przeprowadzonej rozmowie i wyjaśnieniach udzielonych przez sędziów organizator uznał, że zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w Futsalu bramka została zdobyta prawidłowo. Wynik został zweryfikowany na 1:1 i o rozstrzygnięciu powinny decydować rzuty karne. Jednakże takiej możliwości fizycznie już nie było, więc organizator z duchem Fair Play podjął decyzję przyznając I miejsce dwóm drużynom ex aequo.”

SKŁAD: Cichowski, Kurzątkowski, Sławski Dariusz, Rutkowski, Makowski, Lewandowski, Lubański.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments