Cykliczne spotkanie z sołtysami w gminie Chorzele

Podczas ostatniego spotkania władz samorządowych z sołtysami z gminy Chorzele poruszono temat Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, dodatku węglowego, dodatku energetycznego, czy wzrostu cen energii elektrycznej.

 

4 października w Urzędzie Miasta i Gminy Chorzele odbyło się kolejne spotkanie z sołtysami oraz przewodniczącym samorządu mieszkańców z terenu Miasta i Gminy Chorzele. Poprowadziła je zastępca burmistrza Regina Grzelak.

W czasie jego trwania omówiono wiele istotnych tematów. Przedstawiono informacje na temat Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, dodatku węglowego, dodatku energetycznego, czy wzrostu cen energii elektrycznej.

 

– Spotkania i konsultacje z przedstawicielami sołectw i mieszkańców są dla nas bardzo ważne, tak samo istotny jest sprawny przepływ informacji pomiędzy burmistrzem, a naszymi mieszkańcami. Nasza gmina jest jedną z największych terytorialnie w kraju, mamy 43 sołectwa, a więc wzajemne kontakty, zrozumienie i współpraca są dla nas niezwykle ważne – podaje urząd.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments