Claudia Sky – “Runaway”. Premiera singla wokalistki z Chorzel [VIDEO]

Runaway to ambitny singiel autorski Claudii Sky, który pełni formę audio-biograficzną. Słuchacz w utworze poznaje liczne, często skrajne i kontrowersyjne emocje, które wokalistka chce przekazać za pośrednictwem muzyki. Utwór choć mocno osobisty, daje jednak duże pole do własnej interpretacji i zaskakuje bezpośrednim podjęciem trudnych tematów.

 

Klaudia nie kryje inspiracji twórczością Amy Winehouse. “Inspirowała mnie jej wrażliwość i prawdziwość, oraz to, że mimo swojego niepoukładanego życia i czasami kontrowersyjnych poglądów, miała szansę dzielić się ze światem tym, co jej w duszy gra.”.

Dosłownie ujmując tytuł “Runaway” oznacza ucieczkę, jednak nie da się uciec przed tym, co mamy w głowie, zaburzeniami, skomplikowanymi myślami – taki stan może być nawet gorszy niż niejedna choroba widoczna gołym okiem. Lęki i trudne chwile w naszej psychice nie są widoczne gołym okiem dla drugiej osoby, nie trudno zostać nawet posądzonym o urojenia czy wyolbrzymianie danej sytuacji. W takim stanie często zostajemy po prostu bez pomocy – tłumaczy Claudia Sky.

Klaudia pracuje już z wytwórnią ID Records nad kolejnymi utworami.

 

Źródło materiały prasowe
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nie myje rąk podaje nabiał
Nie myje rąk podaje nabiał
1 miesiąc temu

Bardzo przyjemny utwór.

Aj.
Aj.
1 miesiąc temu

Bardzo profesjonalne.