Ciężarówka staranowała nieoświetlonego fiata. 88-letni kierowca trafił do szpitala.

88 – letni mężczyzna został z obrażeniami ciała zabrany do szpitala w wyniku wypadku drogowego do którego doszło wczorajszej nocy na drodze krajowej k-61 (gm. Olszewo – Borki). Na miejscu wypadku pracowało kilka patroli drogówki, ratownictwo medyczne, a także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.

Informacja o wypadku dotarła do policjantów około godziny 3:00 w nocy. Według osoby zgłaszającej w zdarzeniu miał brać udział samochód osobowy i ciężarówka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący ciężarowym volvo wraz z naczepą 26 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego uderzył w tył nieoświetlonego fiata, który częściową stał na jezdni.

Za jego kierownicą siedział 88 – letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejsce przybyli także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy, natomiast od seniora została pobrana krew do badań.

Dalsze czynności w tej sprawie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

Źródło KMP Ostrołęka
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 rok temu

Jak trzeba być bezmyślnym aby siedzieć w nieoświetlonym samochodzie na drodze o 3 w nocy