Chorzelski żłobek wyróżniony w ogólnopolskim konkursie.

Na uroczystej gali w Pułtusku, która odbyła się w czwartek, 17 września Żłobek Miejski i Klub Dziecięcy w Chorzelach został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie ,,Żłobek roku i Klub Dziecięcy roku 2020”

 

W ubiegłym tygodniu, w Pułtusku odbyła się Ogólnopolska Konferencja „Żłobki i Kluby Dziecięce 2020”, nad którą patronat honorowy objęła Marlena Maląg, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka. W trakcie jej trwania wręczono nagrody w konkursie na „Najlepszy żłobek 2020 r., Najlepszy klub dziecięcy 2020 r.” oraz osobowość i innowacyjność roku.

Jedno z wyróżnień trafiło do Żłobka Miejskiego i Klubu Dziecięcego w Chorzelach.

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie zwłaszcza, że spośród kilkudziesięciu placówek z całej Polski, właśnie nasze otrzymały ten zaszczytny tytuł. Jest to również dowód na to, że każdego dnia nasi pracownicy dokładają dużych starań, aby dziecko było u nas bezpieczne, radosne, szczęśliwe i zadowolone. Nasz sukces jednak nie byłby możliwy bez wsparcia Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej i pozostałych władz poprzez nieustanną pomoc w realizacji potrzeb Żłobka Miejskiego i Klubu Dziecięcego, które służą każdego dnia najmłodszym mieszkańcom naszej gminy, którzy są naszą przyszłością – skomentowali laureaci.

w.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments