Chorzelska Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Iskierka” z dofinansowaniem na wypoczynek letni 2022

11 maja br. Mazowiecki Kurator Oświaty ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego, w tym wypoczynku w czasie tegorocznych ferii letnich. Wśród 47 organizacji pozarządowych, które otrzymały łącznie ponad 2 mln zł, znalazła się  Chorzelska Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży.

 

W ramach tegorocznego otwartego konkursu „wypoczynek letni 2022” dofinansowanie zadań otrzyma 47 podmiotów. Celem konkursu jest zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego w czasie wakacji 2022 r.

 

Jedną ze zwycięskich organizacji pozarządowych jest Chorzelska Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży Iskierka, która zyskała 6 tys. zł. na „Lato z Iskierką”, czyli 10-dniowy turnus półkolonii dla 30 dzieci.

Wypoczynek będzie realizowany w kraju w okresie od 27 czerwca do 31 sierpnia w formie półkolonii połączonych z rozwijaniem zainteresowań, uzdolnień lub kompetencji społecznych dzieci i młodzieży.

 

M.Jabłońska

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
10 dni temu

Z tych milionów 6 tys tylko.Śmieszne ,