Chorzele. Wyniki etapu gminnego XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

12 kwietnia 2023 r. na hali sportowej w Chorzelach odbył się gminny etap XLIV Ogólnopolskiego Turnieju BRD, zorganizowany przy współpracy Urzędu Miasta i Gminy oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chorzelach.

 

Do konkursu zgłosiły się drużyny ze szkół: PSP2 Chorzele, PSP w Duczyminie i PSP w Zarębach. Uczniowie rywalizowali w kategoriach klas 4-5 i 6-8.

Wyniki turnieju:

Grupa I kl. 4-5

  • I miejsce – drużyna z PSP2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach w składzie: Szymon Dzierzęcki, Kornelia Piasecka, Franciszek Piasecki, Oliwia Wiśniewska.
  • II miejsce – drużyna z PSP im. Bolesława Chrobrego w Zarębach w składzie: Amela Gostkowska, Patrycja Karaszewska, Jakub Zelazek, Kacper Cichy.

 

Grupa II kl. 6-8

  • I miejsce  – drużyna PSP2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach w składzie: Jakub Parciak, Eryk Olber, Wiktor Nachtgal.
  • II miejsce – drużyna z PSP im. o. Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie w składzie: Maria Oliwia Kucińska, Marek Urban, Patryk Racławski
  • III miejsce – drużyna z PSP im. Bolesława Chrobrego w Zarębach w składzie: Radosław Kacprzyk, Kuba Kałędek, Karol Pyśk.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments