Chorzele. Wtargnęli do mieszkania nocą i zaatakowali lokatorów. Sprawcy zostali zatrzymani

Jeden z czytelników naszego portalu poinformował nas, iż w nocy z soboty na niedzielę troje mężczyzn wtargnęło do jednego z mieszkań w Chorzelach.

 

Jak twierdzi czytelnik, „napadnięte” osoby, to jego znajomi. „Z soboty na niedzielę dokładnie 6 marca, troje znanych sprawców napadło na parę śpiących ludzi. Sprawcy powyrywali drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w ich domu. Mieli noże” – twierdzi czytelnik, który prosi o anonimowość.

Dodaje także, że dwoje ze sprawców znalazło się w szpitalu na skutek zranień potłuczonymi szybami. Sugeruje, że za napaścią stoją te same osoby, które we wrześniu 2021 roku były uczestnikami aktów wandalizmu na terenie Chorzel (pisaliśmy o tym w artykule: Trzy dni – trzy domy z wybitymi szybami. Tak wyglądał początek tygodnia w Chorzelach).

 

O zdarzenie postanowiliśmy zapytać rzecznika przasnyskiej Policji.

– Do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęła informacja, że w nocy z soboty na niedzielę kilka osób weszło do jednego z mieszkań na terenie Chorzel i dokonało zniszczenia mienia. Mężczyźni byli agresywni wobec przebywających w mieszkaniu osób. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia – komentuje rzecznik.

Więcej informacji wkrótce.

 

ren

Sprawdź również
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
8 miesięcy temu

I znowu w akcji marnotrawny syn znanego człowieka

Jacek
Jacek
8 miesięcy temu
Reply to  Jacek

I jeszcze jedno. Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego ten gnojek napada, bije do kalectwa, wybija szyby, atakuje nożem i nadal przebywa na wolności?

Adam
Adam
8 miesięcy temu
Reply to  Jacek

JEST SYNEM BYŁEGO …”UPADŁEGO” RADNEGO..Jak rodzinie nie wstyd mieć takiego Syna ludzie cierpią przez was, a Wy nadal udajecie wielkich Nieliwodzkich upadłych nieliwodzkich!!!

Akcja
Akcja
8 miesięcy temu
Reply to  Jacek

Znów inseminator?

Tom
Tom
8 miesięcy temu

Na miejscu zabić

ZOFIA
ZOFIA
8 miesięcy temu

słyszałam o tym znam ludzi zaatakowanych . Ciekawe dlaczego policja NIE udostępnia tak WAŻNYCH informacji!!! Duzo ludzi zaczyna wiedzieć dlaczego tak się dzieję i zaczyna się to nam nie podobać NAM MIESZKAŃCOM CHORZEL..w poprzedniej sprawie JAK PRAWIE KAZDEJ INNEJ Sprawcy są podawani policji jak na tacy.. A Policja nadal nic nie wie… muszę bardziej zagłębić się w tą sprawę i anonimowo Pomóc pokrzywdzonym DLA BEZPIECZEŃSTWA CHORZEL..NASZYCH CHORZEL

Dariusz
Dariusz
8 miesięcy temu
Reply to  ZOFIA

Musieli by kogoś zabić żeby dupy ruszyć , a tak to jest mała szkodliwość ich zdaniem miałem podobną sytuację

Jazda
Jazda
8 miesięcy temu

Tą bezkarność trzeba gdzieś zgłosić wyżej. Skoro policja w Chorzelach nie potrafi sobie z nimi poradzić, może czas się przyjrzeć policjantom ? Chore miasto, ludzie z gazem pieprzowym chodzą żeby mieć jakąś formę obrony przed bandytami. Wystarczy się „nie tak ” spojrzec i już mają problem.

Adam
Adam
8 miesięcy temu
Reply to  Jazda
Jazda
Jazda
8 miesięcy temu
Reply to  Adam

I tak wyjdą i tak. Przynajmniej jeden. Aż kogoś zabiją i wtedy wymiar sprawiedliwości się opamięta. Może to odpowiedni temat dla telewizji?

Anonim
Anonim
8 miesięcy temu

Do tego upadłego dodajmy psychopatę tygla który też atakuje ludzi z nożem i nie tylko. Ciągle trafia do pierdla i wychodzi rozrabia bo co bo rodzice pieniądze mają patologia

Jaca
Jaca
8 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Dla takich to tylko Gostynin. Ośrodek dla bestii.