Chorzele w finale konkursu na świąteczną ciężarówkę Coca-Coli ❗❗❗

Zakończył się właśnie pierwszy etap głosowania na miasto, do którego w tym roku zawita świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Do pierwszej finałowej dziesiątki, dzięki głosom internautów, zakwalifikowały się Chorzele.

Wyniki drugiego etapu konkursu poznamy już wkrótce. W piątek, 6 grudnia, podczas głosowania na żywo będziemy wybierać 3 miasta spośród 10, które odwiedzą świąteczne ciężarówki Coca-Coli.

Oto pierwsza dziesiątka miast, które przeszły do finału! W finałowym głosowaniu na żywo wybierzecie 3 miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Startujemy w piątek 6 grudnia o 15:00, a głosowanie potrwa do 19:00. Do zobaczenia! – czytamy na oficjalnej stronie Coca-Coli.

Jak głosować ?

Pod konkursowym postem na FB Coca-Coli wpisz w komentarzu #Chorzele (bez polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz spacji). Głosowanie rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 15:00.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Nawet kurde ciężarówka coca coli nie przyjedzie do Przasnysza, tylko pojedzie do Chorzel. Mają basen, w miarę działająca strefę, obwodnica w budowie i jeszcze im mało :-))))

Dominika
Dominika
4 lat temu
Reply to  Marek

A wiesz czemu? Mamy burmistrza, który od lat dba o gminę i ludzi. U Was dopiero się to zaczęło po wyborach, kiedy został burmistrzem Pan Chrostowski. Zorganizowaliśmy się i mamy. Też będziecie mieli. Jak będziecie znowu tworzyć jedność. Bo ryba psuje się głowy.

Ewelina
Ewelina
4 lat temu
Reply to  Marek

Ludzie co to za zawiść. Jak ktoś się stara to są tego i efekty. Jak widać Pani burmistrz gminy Chorzele robi bardzo dużo. Nie siedzi na stołku aby posiedziec tylko działa .

S63
S63
4 lat temu
Reply to  Marek

Wina Tuska!!! A tak serio to dopiero finał będzie. Ale jak widać Chorzele potrafią się zjednoczyć wiec teraz nie psioczyć tylko przyłączać się do głosowania, nie tylko Chorzele, Przasnysz i inne takie… Cały powiat wpisuje #Chorzele. A ciężarówka przybędzie 😉