Chorzele. Sylwia Błach spotkała się z młodzieżą

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach zaprosiła młodzież na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem z Sylwią Błach, autorką pięciu książek, programistką, modelką, influencerką i wyznawczynią zasady “jeśli nieustannie czegoś próbujesz, nigdy nie przegrywasz”.

 

Sylwia Błach zadebiutowała zbiorem opowiadań „Strach” w 2010 roku. W 2012 wydała pierwszą powieść „Bo śmierć to dopiero początek”. Jej opowiadania pojawiały się w licznych antologiach i czasopismach. Publikuje także w Czechach. Pisze felietony dotyczące niepełnosprawności w magazynie „Integracja”, publikuje artykuły technologiczne na portalu Homodigital.pl – Subiektywnie o technologii, a także w innych magazynach i na portalach. W 2016 została wybrana jedną z 6 najbardziej inspirujących kobiet na świecie wg Panache Lingerie. Uwielbia występować i dzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami.

 

– Podczas spotkania w Chorzelach opowiedziała, dlaczego pisze horrory – gatunek literacki, z którym kojarzeni są mężczyźni, co ją motywuje i w jaki sposób dociera do swoich czytelników. Podkreśliła, jak ważne są przyjaźnie i pomoc innych. Nie zabrakło zachęty do wytrwałości i nie zrażania się porażkami. Opowieść przeplatana była zdjęciami z życia prywatnego, podróży i klipami reklamowymi. Część spotkania poświęcona była rozmowie o ulubionych książkach, serialach i filmach (również tych z dzieciństwa) – relacjonuje Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach.

Spotkanie z Sylwią Błach odbyło się dzięki realizacji przedsięwzięcia grantowego „Dostępność oferty i zasobów Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Chorzelach dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami”, finansowanego w ramach projektu „Kultura bez barier” przez PFRON.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments