Chorzele. Mieszkańcy proszeni o ograniczenie wizyt w urzędzie

Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach wystosował prośbę do mieszkańców, by w związku z kolejnymi zarażeniami koronawirusem, ograniczyć wizyty osobiste w urzędzie.

 

„W związku z kolejnymi zarażeniami koronawirusem, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, zwracam się z prośbą o ograniczenie swoich wizyt w Urzędzie i jednostkach podległych do minimum. Jeśli to możliwe, wszelkie sprawy nie wymagające Państwa obecności proszę konsultować telefonicznie, e-mailowo lub przez ePUAP” – przekazała z upoważnienia burmistrza, jej zastępczyni Regina Grzelak.

 

„Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach pracuje bez zmian i jest do dyspozycji mieszkańców w każdej sprawie, niemniej jednak zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby. Proponuję też, by wszelkie płatności na rzecz Gminy Chorzele dokonywać w miarę możliwości przelewami, np. poprzez systemy bankowości elektronicznej. Pamiętajmy, że w chwili obecnej musimy być solidarni, odpowiedzialni i myśleć o zdrowiu i bezpieczeństwu nas wszystkich. Zachowajmy ostrożność i dbajmy o siebie” – czytamy.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy zarówno telefonicznie, jak i za pomocą poczty elektronicznej. Szczegóły na stronie Urzędu Miasta i Gminy Chorzele.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments