Chorzele. Lądował śmigłowiec LPR. Poparzony 2-latek zabrany do Olsztyna

Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w sobotę, 30 marca interweniowała przy ulicy Padlewskiego w Chorzelach. Do szpitala w Olsztynie zabrano dwuletniego chłopca.

 

– „Nasz zespół „P” Chorzele został wezwany do interwencji, by udzielić pomocy poparzonemu dziecku. Ze względu na powagę oparzeń, podjęto decyzję o konieczności dalszego transportu poszkodowanego przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego” – poinformowało Ratownictwo Medyczne Przasnysz.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 marca o godzinie 18.47 w Chorzelach przy ulicy Padlewskiego. W zdarzeniu uczestniczyli strażacy.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – mówi nam kpt. Piotr Kuligowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

– Chłopiec poparzył się gorącym mlekiem. Doznał obrażeń klatki piersiowej i rąk. Przetransportowany został do szpitala w Olsztynie – przekazuje Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments