Chorzele. I Amatorskie Zawody Pływackie o puchar Starosty Przasnyskiego.

W niedzielę, 10 lutego 2019 r., na pływalni Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach odbyły się I Amatorskie Zawody Pływackie o puchar Starosty Przasnyskiego. Zawody zgromadziły liczną grupę zawodników, od tych najmłodszych (8 lat) do najstarszych, mocno powyżej 18+.

We wszystkich kategoriach wiekowych rywalizacja była bardzo zacięta – zawodników głośno dopingowały rodziny i zgromadzona publiczność. Zawody obserwował także Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz radny powiatowy Krzysztof Nieliwodzki.

Po zakończeniu zmagań sportowych, zwycięzcy zawodów oraz wszyscy uczestnicy otrzymali medale, puchary i dyplomy, a także drobne upominki, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu i firmę P.H.U. Urbanowski – operatora basenu.

Starosta podziękował za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów oraz złożył gratulację zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Zadeklarował także wsparcie powiatu przasnyskiego dla przyszłych inicjatyw dotyczących rozwoju i promocji kultury fizycznej. Pływanie i kontakt z wodą jest jednym z najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia, kondycji czy też szczupłej sylwetki, odpowiednim zarówno dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych czy seniorów. Dlatego zależy nam, by mieszkańcy naszego powiatu oraz powiatów ościennych jak najczęściej korzystali z atrakcyjnej cenowo oferty chorzelskiej pływalni – powiedział Starosta.

W załączeniu prezentujemy wyniki rywalizacji.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments