Charytatywny Wieczorek Artystyczny – dochód wsparł Annę i Michała

17 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. T. Kościuszki w Przasnyszu odbył się Charytatywny Wieczorek Artystyczny. Dochód z wydarzenia przeznaczony został na leczenie Anny Gruszki i Michała Malińskiego.

 

W piątek na scenie rozstawionej w hali sportowej przasnyskiej „Trójki” wystąpił Teatr Tak „Fionka Dzieciom” z repertuarem „O pchle co manier nie miała” i Kabaret „Rozumisz?”.

„Z wielką radością patrzyliśmy na uśmiechnięte twarze. To dla nas dowód na to, że dobrze się z nami bawiliście. Cudownie było patrzeć też na wasze pociechy, które potrafiły się zintegrować i wspólnie bawić przed sceną i na scenie, a to wszystko zasługa niesamowitego Teatru Tak. Sebastian Olszewik, Andrzej Skrzecz  i Hubert Rzewnicki to nasi Mistrzowie Dobrego Humoru. Swoją charyzmą wprowadzili w wyśmienite nastroje i skradli serca – podsumowują wydarzenie organizatorzy czyli Stowarzyszenie Arena Dobra.

– Wydarzenie dostarczyło wszystkim  niezłą dawkę dobrego humoru, za co odwdzięczyliście się nam wrzuconymi do puszek „cegiełkami” – dodają.

 

W czasie wydarzenia na pomoc dla mieszkańców Przasnysza zebrano 5 tysięcy złotych. Kwota w równych częściach – po 2500 zł – wpłacona została na rzecz Anny Muchy i Michała Malińskiego.

Organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie i pomoc wielu osób. Organizatorzy dziękują: burmistrzowi Łukaszowi Chrostowskiemu, SP nr 3 w Przasnyszu i dyrektorowi Grzegorzowi Grabowskiemu, Agencji Eventowej Party Makers z Aleksandrem Kwiatkowskim, zespołowi Chojnacki Band Okay – Agnieszce i Marcinowi Chojnackim, Środowiskowemu Domu Samopomocy w Przasnyszu, Bartoszowi Fijałowi, Maciejowi, a także Eli i Leszkowi.

– Dziękujemy również wszystkim, którzy upiekli ciasta bądź inne słodkości, bo dzięki temu powstał wspaniały bufet, z którego wszyscy mogli korzystać. Dziękujemy również naszym niezastąpionym wolontariuszom: Oli, Łukaszowi, Ani, Kasi, Kacprowi – dodaje SAD.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments