Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej dla Wiesława Zyry. Zebrano ponad 4 tys. zł

W sobotę, 5 listopada w hali sportowej przy ul. Sadowej w Przasnyszu odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „Przyjaciele dla Wieśka”. Środki zebrane za udział w turnieju zostały w całości przekazane rodzinie na leczenie i rehabilitację Wiesława Zyry.

 

– Pomysł rozegrania turnieju charytatywnego, w którego organizację chętnie włączył się powiat, powstał z oddolnej inicjatywy kolegów i przyjaciół z boiska pana Wiesława. Tuż przed rozpoczęciem rywalizacji na ręce jego córki przekazano zebraną kwotę – 4 071,60 zł – wpłaconą przez drużyny biorące udział w turnieju, a także piłkę z podpisami wszystkich uczestników turnieju, która trafi do drużyny z Zarąb, w której grał Pan Wiesław – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

Do rywalizacji stanęło 5 zespołów. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Wolters, pokonując drużynę z Krasnosielca, Boiskowe Lisy, Baranowo i Zaręby. Podczas turnieju panowała miła, rodzinna atmosfera, a zawodom towarzyszyła zdrowa rywalizacja. Pamiątkowe puchary uczestnikom wręczył starosta Krzysztof Bienkowski.

– Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju składamy panom: Grzegorzowi Cołosińskiemu i Tomaszowi Krynickiemu, Zespołowi Szkół Powiatowych w Przasnyszu, Zespołowi Szkół Powiatowych w Chorzelach oraz wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego szczytnego celu – podsumowuje Starostwo.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments