Charytatywny turniej piłki nożnej w Jednorożcu – dla Rafała i Aleksego

W sobotę, 15 kwietnia na boisku Orlik w Jednorożcu zmierzy się ze sobą 13 drużyn piłkarskich. Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00, a dochód z niej wspomoże leczenie Aleksego i Rafała.

 

W charytatywnym turnieju piłki nożnej w Jednorożcu, na boisku Orlik zagra 13 drużyn. Oprócz widowiska sportowego nie zabraknie atrakcji dla publiczności.

– Od godziny 11 wasze dzieci rozbawi niezastąpiona animatorka Justyna Borawska. Jeśli ktoś z państwa będzie chciał zarejestrować się jako dawca szpiku to również dostępne będzie stoisko DKSM. Edyta Olszewska oraz Artur Arcos opowiedzą przy swoim stoisku co to jest nutracentyk, zaś Jednorożec robi co może osłodzi turniej watą cukrową oraz pachnącym popcornem – informują organizatorzy. Są nimi Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz i Gmina Jednorożec.

– Wolontariusze z konwoju zaserwują kiełbaskę z grilla oraz piwo swojskie. Dziewczyny z drużyny Grażyny osłodzą nam dzień smacznymi ciastami. Nie może Was zabraknąć. Wspieramy Rafała i Aleksa – zachęcają.

 

Dochód z imprezy wesprze zbiórkę dla Aleksego Malińskiego, chłopca chorującego na zespół PANS, autoimunologiczne zapalnie mózgu i rdzenia kręgowego oraz dla Rafała Olszewskiego, który potrzebuje windy, by móc opuścić mieszkanie na pierwszym piętrze.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments