Charytatywny turniej piłki nożnej i festyn dla małego Aleksandra

11 września o godzinie 10.00 w Grudusku zostanie rozegrany mecz charytatywny, z którego dochód wesprze małego Aleksandra Połuboczka cierpiącego na diplegię spastyczną. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

 

Aleksander Połuboczek cierpi na diplegię spastyczną. Choroba ta powstaje w następstwie uszkodzenia centralnego układu nerwowego we wczesnym okresie jego rozwoju. Aleksander jest wcześniakiem, urodził się w 28 tygodniu ciąży. Chorobę u chłopca stwierdzono w wieku 14 miesięcy.

– Szansą na poprawę sprawności fizycznej jest intensywna rehabilitacja, indywidualnie dostosowana do potrzeb i możliwości dziecka. Przymierzamy się również do podania komórek macierzystych – informują rodzice chłopca.

 

– Mamy nadzieję, że jest to szansa, która pozwoli Olkowi postawić swoje pierwsze kroki. Terapia komórkami macierzystymi nie zwalnia nas jednak z dalszej rehabilitacji, turnusów rehabilitacyjno-terapeutycznych oraz fizjoterapii. Mamy nadzieję, że ciężka i systematyczna praca pozwoli spełnić nasze największe marzenie, jakim jest sprawność naszego dziecka. Koszty związane rehabilitacją i terapią są poza zasięgiem naszych możliwości finansowych. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Wierzymy, że dzięki dobroci Państwa serc damy radę uzbierać potrzebną kwotę – apelują.

Dla chłopca, 11 września w Grudusku odbędzie się również turniej piłki nożnej. Organizatorami są OSP Grudusk, MKS Ciechanów i Arkadiusz Iwaniak poseł na Sejm RP. Oprócz turnieju przewidziano liczne atrakcje, między innymi dmuchańce dla dzieci, muzykę na żywo oraz stoiska gastronomiczne.

 

Portal InfoPrzasnysz objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu

Rachunek za Izbę Dyscyplinarną przekroczył właśnie miliard złotych.

Kurski na swoją tępą propagandę dostaje 2 miliardy rocznie.

W Ostrołękę lekką ręką utopili ponad miliard, choć od początku było wiadomo, że ta inwestycja nie ma sensu.

A na leczenie dzieci kasy nie ma. Co chwilę ludzie proszą o pomoc, bo Państwo ma na nich wyje*ane.

I taka menda wyjdzie i mówi, że mamy nieprzebrane zasoby gotówki… Choć tylko w przyszlym roku zadluzenie wzrosnie o 200 mld zlotych. Dlatego brzydzę się tymi durniami.