Charytatywny Turniej Halowy Piłki Nożnej w Jednorożcu

Mazowsze Jednorożec zaprasza 7 stycznia na Turniej Halowy Piłki Nożnej. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Dominika Walędziaka i Pawła Łukasiaka.

 

Mazowsze Jednorożec zaprasza na Turniej Halowy Piłki Nożnej, który odbędzie się w sobotę, 7 stycznia w Jednorożcu o godz. 8.30. Celem imprezy jest popularyzacja form aktywnego wypoczynku oraz integracja środowisk piłkarskich. Turniej przeznaczony jest dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN. Wystąpi w nim 20 zespołów. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację zerwanych wiązadeł Dominika Walędziaka i Pawła Łukasiaka.

– Kochani, zawsze graliśmy dla kogoś, dla kogoś, kto nie był naszym zawodnikiem, ale potrzebował pomocy i my jako Mazowsze pomagaliśmy. Teraz dwóch naszych zawodników potrzebuje pomocy. Paweł po 2 nieudanych operacjach kolana i Dominik po zerwaniu więzadeł. Obaj oddali serce dla naszego klubu. Pomóżmy im. Każda złotówka przyda się na ich leczenie – informuje Mazowsze Jednorożec.

 

Organizatorzy wylosowali grupy, w których będą grały zgłoszone do zawodów zespoły. Grupa A, B i C zagra od godziny 8.30, a grupa D i F o godzinie 12.00.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments