Charytatywny turniej halowej piłki nożnej o Puchar Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego

3 grudnia w hali sportowej przy ul. Sadowej w Przasnyszu odbył się charytatywny turniej halowej piłki nożnej o puchar Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

 

Celem, jaki przyświecał wszystkim uczestnikom turnieju, było wsparcie pani Iwony Gruszki w odbudowie domu, który ucierpiał w wyniku pożaru. Do rywalizacji zgłosiło się blisko stu dwudziestu zawodników z dwunastu drużyn: 2. ORel, Urząd Miasta Przasnysz, Team Kola, Borovia, FC Bigos, drużyna 8 bWRE, drużyna Konwoju, Komenda Powiatowa Policji Przasnysz, ATS Stryje, Nadleśnictwo Przasnysz, Operacyjni i Grupa Radiowa.

– Charytatywny turniej halowej piłki nożnej to kolejna inicjatywa żołnierzy 2. Ośrodka Radioelektronicznego, z której wpływy zostaną przekazane na odbudowę zniszczonego domu pani Iwony. Oprócz wspaniałego celu, ciekawa była też rywalizacja sportowa, gdzie dwanaście zespołów walczyło o zwycięstwo. Poziom jaki reprezentowali zawodnicy wyglądał naprawdę imponująco. W moim odczuciu na turnieju nie było przegranych. Nie było też typowej dla współzawodnictwa klasyfikacji drużynowej. Była za to nauka pomocy drugiemu człowiekowi, nauka zdrowego stylu życia oraz zasad fair play. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników udało nam się zebrać kwotę blisko 7 tysięcy złotych, którą przekażemy pani Iwonie. Jednak na tym nie poprzestajemy i już niebawem przygotowujemy kolejne akcje wsparcia dla naszych mieszkańców  – podsumował wydarzenie płk dypl. Bogusław Postek.

 

Zwycięzcą halowego turnieju piłki nożnej okazał się Team Kola, który przekazał zwycięski puchar na ręce Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego.

– Dowódca tym samym zadeklarował, że już niebawem trofeum to trafi na licytację charytatywną, by móc dalej nieść pomoc i nadzieję potrzebującym. Pozostałe miejsca na podium zajęła drużyna 2. ORel i Borovia. Wszystkim uczestnikom i kibicom składamy serdeczne podziękowania – dodaje kpt. A. Michalski.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wega
Wega
1 rok temu

Super inicjatywa ,a może coś zorganizować na pomoc 2 letniemu Maksiowi,który cierpi na nieuleczalną chorobę, żołnierze są super wiec może pomyślą o tym dziecku i wpłacą co nieco na sie pomaga